Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Reference

Poděkování našich návštěvníků

Reference


Loučení s Ješkohlídem

Když přijdu do nového kolektivu, často se lidi diví, že mám tři děti. Když řeknu kolik mi je, trochu je to uklidní. Když časem zjistí, že mám k těm dětem ještě doktorát a na půl úvazku chodím do práce, organizuji a občas chodím Den cesty (ultratrailový závod), pomáhám s organizací Bedny (jeden z největších českých šifrovacích závodů), chodím běhat, bouldrovat, zkrátka mám čas na všechny své záliby, začínají věřit v čáry a kouzla. Samozřejmě za tím je schováno nemálo dalších osob, ale největší podíl na tom má můj muž a Ješkohlíd. Náš příběh je dlouhý, ale ráda bych ho (zejména pro sebe) zachytila do detailů, které mi přijdou důležité v tuto chvíli, kdy dělám za celou pětiletkou tečku. Pokračování zde...


Tereza Sedláčková

Dlouho jsem hledala jesličky na Praze 4. Nevybírala jsem podle krásné budovy, nebo luxusních hraček.Bylo pro mě prioritou vybrat, ty správné chůvy, které se budou starat o mého syna. Paní Janě majitelce jesliček 100% věřim, je milá, ochotná, profesionální a vždy reaguje na email i telefon. Je poznat, že má velké zkušenosti s dětmi a že jí její práce baví. Lucka a Eliška jsou taky skvělé, děti je milují. V jesličkách vládne milá a rodinná atmosféra. Můj syn se naučil za krátký čas novým věcem. S jesličkami jsem moc spokojená i pro mě, jako maminku je život jednodušší. Děkuju.


Alexandra Rolčíková

Naše dcera navštěvovala nepravidelně jesličky a pote přešla na pravidelnou docházku i do školičky. Také to, ze jsem často na dceru čekala, protože se ji proste ještě nechtělo domu, je známka, ze se tam cítila dobře. Odnesla si s sebou hodně krásných vzpomínek, jak na kamarády, učitelky, výlety, tak i na různé akce jako Mikuláš, maškarní, den děti nebo pouštění draků. Takže díky vám! :)


Alena Hrubá

Ješkohlídova školička je spolehlivý parťák pro každou mamku, která si přeje kombinovat práci s péčí o dítě nebo si ráda na pár hodin týdně odpočine a zařídí třeba pár soukromých věcí. Do Ješkohlídu chodily už děti mé sestry, měla jsem tedy to nejlepší doporučení. Můj syn chodí do Ješkohlídu od deseti měsíců. Ze začátku tam trávil jen dvě dopoledne a teď už tři dny v týdnu. Do školičky chodí vždycky rád a vrací se veselý. Nikdy nebyl problém s individuálním přístupem (v tom vidím největší rozdíl oproti městským jeslím). Dětí tam bývá osm a během dne se u nich střídají dvě tři tety. Prostředí je velmi rodinné a přátelské. Tety vždycky přesně vědí jak a kolik toho moje dítko snědlo, jak spalo, s kým se popralo :-). Děti jsou vychovávány k soběstačnosti a přirozeně se učí mladší od starších. Ješkohlídu 100% věřím, proto tam nechávám svoje dítě a můžu tedy s čistým srdcem doporučit.

Adresa

U Strže 401/4
Praha 4, 14200

Telefon

Telefon : +420-777 790 394

e-mail

info@jeskohlidovaskolicka.com

© Copyright 2023 DS Ješkohlídova školička z.s. - All Rights Reserved